Ilość przetwarzanych przez przedsiębiorstwo danych wzrasta z roku na rok. Współczesne biznesy bazują na coraz bardziej nowoczesnym oprogramowaniu do zarządzania danymi i informacjami. Zarządzający tymi obiektami mogą wspomóc się najnowszą technologią. Takim programem jest Doxis4, który pozwala na uporządkowanie informacji nieustrukturyzowanych.

Standardowa baza danych nie radzi sobie z tego rodzaju danymi. Aby móc sprawnie funkcjonować w biznesie opartym o nieustrukturyzowane dane, trzeba zastosować rozwiązania ECM. To one pozwalają na automatyczną identyfikację różnorodnych dokumentów, umożliwiają wgląd w przechowywane informacje oraz pozwalają na efektywne zarządzanie firmą w oparciu o automatyzację danych.

Jeżeli miałeś kiedyś do czynienia z sytuacją, w której różne rozszerzenia plików uniemożliwiały tobie pracę, to program Doxis4, znacznie ułatwi tobie pracę. Umożliwi on otwieranie każdego typu dokumentu, bez konieczności zmiany tego rozszerzenia. Dla przykładu klient wysyła formularz i zdjęcia dowodu, a dzięki programowi Doxis4, możesz spokojnie odtworzyć oba rozszerzenia naraz. To znacznie skraca czas przetwarzania informacji i odsyłania informacji zwrotnych. Program ten jest na tyle zaawansowany, że może porównać numery ze zdjęcia z tymi numerami, które podaje użytkownik. Wówczas szybko wykrywa oszustwo i uniemożliwia dokonanie transakcji.

ECM umożliwia rozwiązanie problemu z procesem przetwarzania nieustrukturyzowanych informacji. Umiejętności AI wykorzystane w informatyce do baz danych, potrafią efektywnie zarządzań dużą ilością danych w biznesie. Jeżeli szukasz programu, który inteligentnie podpowie tobie pewne informacje, a przy okazji pomoże w analizie zwykłych informacji, to Doxis4 jest idealnym wyborem.

Źródło: itwiz.